Praleisti į turinį
Tavo dantistas

ODONTOLOGIJOS KLINIKA · Klaipėda

Dens Perfectus

Šaulių g. 45-1, Klaipėda

Pagal klinikos svetainę

★ 4.6 (10) · Google įvertinimas kataloge
Odontologinė įranga – iliustracinė nuotraukaIliustracinė nuotrauka · Pexels

Paslaugos

Paslaugas ir jų įkainius peržiūrėkite žemiau pateiktame klinikos kainoraštyje.

KAINOS VIENOJE VIETOJE

Klinikos kainoraštis

122 paslaugų eil.

Peržiūrėta 2026-10-18. Šaltinis: klinikos viešas kainoraštis.

Oficialiame klinikos puslapyje paskelbtos paslaugų kainos. Galutinę gydymo apimtį ir kainą patikslinkite klinikoje.

Rodomos patikrintos kainoraščio eilutės. Tai gali būti ne visas klinikos kainoraštis.

Konsultacijos14
Konsultacijos · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Bendra gydytojo-odontologo konsultacija* (gydymo plano sudarymas)100.00 EUR
Gydytojo-protezuotojo konsultacija* (gydymo plano sudarymas).100.00 EUR
Implantologo konsultacija* (gydymo plano sudarymas)100.00 EUR
Konsultacija dėl sąkandžio ir sąnario patalogijos Centrinės okliuzijos (sukandimo) nustatymas silikoninio registrato pagalba100.00 EUR 50.00 EUR
Profilaktinė apžiūra + pažyma mokymo įstigai50.00 EUR
Pirmoji pagalba (ekstrinė)+darbasI-V 70.00 EUR VI-VII 120.00 EUR
Radioviziograma (dentalinė nuotrauka)10.00 EUR
Panoraminė rentgeno nuotrauka30.00 EUR
3D kompiuterinė tomografija vieno žandikaulio (5×8 cm)50.00 EUR
3D kompiuterinė tomografija vieno žandikaulio (8×10 cm)60.00 EUR
3D kompiuterinė tomografija abiejų žandikaulių (10×13 cm)120.00 EUR
Pilna 3D kompiuterinė tomografija (13×16 cm)140.00 EUR
3D įrašymas į mūsų USB laikmeną10.00 EUR
* – Pacientams, tęsiantiems gydymą mūsų klinikoje, konsultacijos kaina50.00 EUR
Terapinis gydymas6
Terapinis gydymas · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Nuskausminimas10.00 EUR
Koferdamo sistema20.00 EUR
Dantų plombavimas šviesoje kietėjančia plomba (helio plomba) maža/vidutinė/didelė70.00-150.00 EUR
50% danties atstatymas120.00-165.00 EUR
Plombavimas estetinėje zonoje150.00-250.00 EUR
Laikina plomba – stiklojonomerinė (1 kapsulė)25.00 EUR 1 kapsulė 40.00 EUR 2 kapsulės 50.00 EUR 3 kapsulės
Endodontija11
Endodontija · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Danties šaknies kanalo gydymas (1 kanalas, pilnas)130.00 EUR
Kalcio hidroksido suvedimas20.00 EUR
Komplikuoto danties šaknies kanalo gydymas (1 kanalas, pilnas)150.00-190.00 EUR
Komplikuoto danties šaknies kanalo gydymo papildoma valanda50.00 EUR
MTA panaudojimas80.00 Eur
Pro Ultra ultragarsinio skalerio naudojimas gydant komplikuotą danties šaknies kanalą45.00 EUR
Endo kaiščio ar varžto išėmimas iš kanalo50.00-90.00 EUR
Dantų grupės (6 dantų) sutvirtinimas stiklo pluoštu120.00-150.00 EUR
Stiklo pluošto kaiščio įcementavimas į vieną kanalą60.00 EUR
Stiklo pluošto kaiščių įcementavimas į du kanalus90.00 EUR
Stiklo pluošto kaiščių įcementavimas į tris kanalus120.00 Eur
Danties ar šaknies šalinimas (su nuskausminimu):5
Danties ar šaknies šalinimas (su nuskausminimu): · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
– danties šalinimas (standartinis)90.00 EUR
– komplikuoto danties šalinimas + PRF kraujo plazma Viršutinio žandikaulio Apatinio žandikaulio150.00-300.00 EUR 100.00-250.00 EUR 150.00-300.00 Eur
– incizija (pūlinio atvėrimas)40.00 EUR
– žaizdos revizija, plovimas + Alveogyl pasta30.00 EUR
– žaizdos siuvimas30.00 EUR
Implantacija9
Implantacija · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Neodent GM Aqua (Brazilija) Straumann Group JD Dental solutions (Italija)600.00 Eur 650.00 Eur
Osstem TSIII, TS IV Surface active (SA) implantu Osstem TSIII NH Superior Hydrophilicity SOY Megagen Blue Diamond (P.Korėja) implantu + gijimo galvute700.00 EUR 750.00 EUR 800.00 EUR
Straumann (Šveicarija) SLA, BL-T Roxolid implantu + galvutė850.00 EUR
Straumann (Šveicarija) BLX, BLC Active implantu + gijimo galvutė900.00 EUR
Bemetalės, cirkonio keramikos implantai Z-System (Šveicarija) Vienatūris Z5-M (su gijimo galvute) Dvitūris Z5-TL, Z5-BL (su gijimo galvute)1250.00 Eur 1550.00 Eur
Dengiamojo varžto įsukimas/išsukimas + gijimo galvutės pakeitimas50.00 EUR
Lateralinės (šoninės) kaulo augmentacijos (priauginimo) procedūros kaina priklauso nuo kaulinio defekto dydžio, panaudoto kaulo pakaitalo ir kologeninės ar PRF membranosŠaltinio kainos langelyje valiutos ženklas nenurodytas; suma perkelta nekeista.250.00-500.00EUR
Sinuso dugno pakėlimas uždaru būdu (1-am implantui)150.00-200.00 EUR
Sinuso pakėlimas atviru būdu (nepriklausomai nuo implantų skaičiaus, priklausomai nuo medžiagų panaudojimo)750.00-950.00 EUR
Dantenų aukščio korekcija (gingivektomija):Lazeriu Pionn S1:3
Dantenų aukščio korekcija (gingivektomija):Lazeriu Pionn S1: · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
1-as dantis60.00 EUR
2-as dantis50.00 EUR
Nuo 3-io danties40.00 EUR
Danties šaknies anatominio kaklelio prailginimas su kaulo redukcija:3
Danties šaknies anatominio kaklelio prailginimas su kaulo redukcija: · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
1-as dantis150.00 EUR
2-as dantis120.00 EUR
3-5-as dantis100.00 EUR
Protezavimas27
Protezavimas · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Laikina 1-3 dantų plokštelė200.00-250.00 EUR
Stiklo pluošto kultinis įklotas su pilnu atstatymu130.00-180.00 EUR
Porcelianinis užklotas + cementavimas (E-max)400.00-500.00 EUR
Vieno žandikaulio plokštelinis protezas550.00-700.00 EUR
Funkcinis ortodontinis aparatas Myobrace Treineris + konsultacija 40-50 Eur85.00-120.00 EUR
Individuali bruksizmo kapa120.00-160.00 EUR
Minkšta kapa, apsauginė, retencinė80.00 EUR
Akrilinė, naktinė funkcinė myorelaksacinė kapa350.00-500.00 EUR
ZrQ2 keramikos vainikėlis krūminių ir šoninių dantų srityje350.00-450.00 EUR
Cirkonio ZrQ2 arba Emax keramikos vainikėlis ant implanto + IDV frezuota ZrQ2 platforma + TI bazė650.00-750.00 EUR
Bemetalė keramika E-max350.00-550.00 EUR
Porceliano laminatė (stiklo keramika) sluoksniuota technologija650.00-900.00 EUR
Cirkonio keramikos vainikėlis ant implanto: Megagen Blue Diamond Straumann BLX, BLC Osstem TSIII. TSIV JD Neodent530.00 EUR 560.00 EUR 500.00 EUR 450.00 EUR 450.00 EUR
All on 4 (CrCo sijos)2350.00 Eur
All on 5 (CrCo sijos)2500.00 Eur
All on 6 (CrCo sijos)2650.00 Eur
Cirkonio oksido pilno kontūro be Titano sijos: All on 45000.00-5500.00 Eur
Cirkonio oksido pilno kontūro be Titano sijos: All on 55200.00-5700.00 Eur
Cirkonio oksido pilno kontūro be Titano sijos: All on 65400.00-5900.00 Eur
Papildomai Titano sija900.00-1200.00 Eur
Laikinas vaikinėlis ant implanto: Megagen Blue Diamond Straumann BLX, BLC, BLT Osstem JD Neodent250.00 EUR 280.00 EUR 250.00 EUR 220.00 EUR 220.00 EUR
Laikinas vainikėlisŠaltinio kainos langelyje valiutos ženklas nenurodytas; suma perkelta nekeista.40.00-90.00EUR
Laikino vainikėlio nuėmimas5.00 EUR
Štampuoto vainiko nuėmimas20.00 EUR
Cirkonio keramikos vainikėlio nuėmimas40.00-50.00 EUR
Metalinio kultinio įkloto išėmimasŠaltinio kainos langelyje valiutos ženklas nenurodytas; suma perkelta nekeista.100.00-200.00EUR
Vainikėlio pricementavimas60.00-100.00 EUR
Atspaudai:5
Atspaudai: · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Alginatinis30.00 EUR
Dvisluoksnis silikoninis vienmomentinis60.00 EUR
Dvisluoksnis polieterinis vienmomentinis60.00 EUR
Atspaudo nuėmimas individualiu šaukštu nuo 1 implanto (kiekvienas impl. + 10.00 Eur)90.00-130.00 EUR
3D skaitmeniniai atspaudai 3shape Trios intraoraliniu skaneriu abu žandikauliai+sąkandis80.00-120.00 EUR
Estetinis plombavimas4
Estetinis plombavimas · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Estetinis danties plombavimas Maža/vidutinė/didelė130 / 190 / 250 EUR
Estetinis krūminio danties plombavimas120.00-170.00 EUR
Dantų poliravimas (4 – 6)60.00 EUR
Dantų poliravimas vieno dantų lanko100.00 EUR
Vaikų odontologija11
Vaikų odontologija · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Nuskausminimas aplikacinis arba švirkštu10.00-20.00 EUR
Danties padengimas silantu30.00 EUR
Pieninio danties plomba40.00-50.00 EUR
Komplikuoto karieso gydymas80.00-120.00 EUR
Laikina plomba pieniniams dantukams20.00 EUR
Fluoro aplikacija 1-am dantukui5.00 EUR
Pieninio danties šalinimas su nuskausminimu50.00-70.00 EUR
Dantų valymas abrazyvine pasta40.00 EUR
Vaiko pratinimas prie odontologinių gydymo procedūrų (trukmė 30 min.) Viena personalo darbo valanda60.00 EUR 100.00 Eur
Eugenolio vatelės įvedimas į kanalą20.00 Eur
Visų dantų padengimas fluoro laku80.00 EUR
Dantų balinimas7
Dantų balinimas · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Higieninis balinimas BLANCONE CLICK (16%) LED lempų sistema iškart po higienos100.00 EUR
Balinimas BLACONE ULTRA (29%) LED lempų sistema: Abu žandikauliai Vienas žandikaulis300.00 EUR 200.00 EUR
Balinimas lazeriu Pionn S3 šaltaja mėlynaja šviesa: Abu žandikauliai Vienas žandikaulis300.00 EUR 200.00 EUR
Vidinis (negyvo danties) balinimas 1 kartas50.00 EUR
Balinimo gelio švirkštas25.00 EUR
Nujautrinimo gelio švirkštas20.00 EUR
Dantų balinimo kapa (1 vnt.) Abiejų žandikaulių80.00 EUR 150.00 EUR
Burnos ertmės higiena7
Burnos ertmės higiena · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Profilaktinė burnos ertmės higiena80.00-100.00 EUR
Profilaktinė burnos ertmės higiena (ultragarsas + “Air – Flow“), higienos įvertinimas, apmokymas ir kontrolė110.00-120.00 EUR
„Air-Flow“40.00 EUR
Pakartotina burnos higiena*40.00-60.00 EUR
*Priklausomai nuo burnos higienos būklės ir reikiamų pakartotinų procedūrų.1 valanda = 60.00 EUR
Danties nujautrinimas10.00 EUR
Papuošalo-deimanto uždėjimas100.00 EUR
Dantų tiesinimas Ordoline kapomis:6
Dantų tiesinimas Ordoline kapomis: · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Permatomos tiesinimo kapos Light3000-3500 EUR
Permatomos tiesinimo kapos Medium3800-4000 EUR
Permatomos tiesinimo kapos Complex Case4000-4800 EUR
Papildomų attachmentų keitimas ir kabliukų uždėjimas gydymo eigoje (nuo 3 vnt.)30.00-60.00 Eur
Attachmentų nuėmimas gydymo pabaigoje100.00 Eur
Retencinės vielutės uždėjimas Vienas žandikaulis Abu žandikauliai80.00 Eur 150.00 Eur
PIOON 3 lazeris4
PIOON 3 lazeris · Dens Perfectus
PaslaugaKaina
Minkštųjų audinių biostimuliacija: Vienas žandikaulis Abu žandikauliai30.00 Eur 50.00 Eur
Danties kanalo dezinfekacija endodontinio gydymo metu40.00 Eur
Lūpų puslėlinės – herpės gydymas lazeriu (1 kartas)40.00 Eur
Lazerio panaudojimas30.00 Eur
  • Kai kuriuose šaltinio kainų langeliuose valiutos ženklas nepateiktas. Tokios sumos paliktos originaliu formatu, be pridėtos valiutos.

Kainos pateikiamos taip, kaip jas skelbia klinika. Vienos procedūros kaina nebūtinai apima visą gydymą. Galutinę kainą, įskaičiuotas paslaugas ir kainoraščio aktualumą patvirtina klinika.

Originalus kainoraštis ↗

Informacijos šaltiniai

Kontaktų patikra: 2026-10-18. Duomenys peržiūrėti pagal viešą klinikos svetainę.

Duomenys peržiūrėti pagal oficialią klinikos svetainę 2026-10-18.

Šaltinio peržiūra nereiškia klinikos narystės ar jos patvirtinimo portale. Pastebėjote pasikeitimų? Pateikite pataisymą.